Strona głównaTechnologieCzy musisz nauczyć się programowania komputerowego, by odnosić sukcesy w internecie?

Czy musisz nauczyć się programowania komputerowego, by odnosić sukcesy w internecie?

[et_pb_section bb_built=”1″][et_pb_row][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text]

Odpowiedź na pytanie “Czy muszę uczyć się programowania?” To zależy. To zależy od tego, co dokładnie rozumiesz przez programowanie. Musisz znać trochę język programowania internetowego, takich jak HTML i JavaScript, dzięki czemu nie musisz polegać na kimś innym, przy takich czynnościach jak dodawanie i edytowanie swojego projektu (jeśli masz zamiar tworzyć własne strony internetowe). Te dwa języki, to tylko niektóre z podstawowych rzeczy każdy powinien wiedzieć.

Jeśli chodzi o programowanie, odpowiedź brzmi: Nie, nie musisz uczyć się programowania. Przede wszystkim, jak to zwykle jest koncepcja lub pomysł, który może lub pomoże zarobić pieniądze, a nie narzędzie programistyczne lub język.

Co więcej, świat staje się coraz bardziej wyspecjalizowany. W tym celu bądź na bieżąco z tym, musisz znaleźć swoją niszę i budować z nią to. Nikt nie może być dobry we wszystkim. Chodzi o delegację. Chyba że masz zamiar zostać profesjonalnym programistą i zdobyć formalne wykształcenie dla niego, pozostaw rozwój innym doświadczonym deweloperom.

Dodatkowo, z praktycznego punktu widzenia, jest to niebezpieczne wszyscy próbują robić programy internetowe. Niektóre z kodowania, dla na przykład jedna ze zmiennych, z której pobierany jest skrypt tell-a-friend formularz jest otwarcie zawarty w wysyłanej wiadomości. Problem polega na tym, że jeśli ktoś wie, co robi, jeśli chodzi o programowanie, to może łatwo przerzucić wiadomość “Powiadom znajomego” do folderu spamu. To jest scenariusz z dużą dziurą po prostu czekającą, aby być przejęty przez wirusa. To ryzyko podejmujesz, gdy nie rozumiesz konsekwencji każdej linii kodu. Jeśli nie masz czasu lub chęć nauki poważnego kodowania i niektóre podstawowe zabezpieczenia kodu techniki, utrudnisz życie tylko innym internautom i w końcu sobie.

Więc jeśli nie zamierzasz zostać profesjonalnym programistą i wziąć czas na przestudiowanie tych rzeczy, naprawdę nie ma potrzeby się uczyć programowania. Zamiast tego zatrudnij kogoś, kto jest profesjonalistą i niech oni wykonują pracę za ciebie. Znalezienie profesjonalnego programisty nie jest trudne. Występują oni na całym świecie na całym świecie czekając na Twój projekt. Są zatrudniani przez przedsiębiorców cały czas i mają wspaniałe rezultaty. Zatrudnianie kogoś jest nie tylko o wiele bardziej skuteczne, ale też wykorzystuje twoją rolę jako kierownik projektu i usuwa Cię z myślenia twórcy.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne