Serwis iPhone

iPhone to marka, która ma wielu zwolenników. Trzeba przyznać że telefon z popularnym jabłuszkiem wyróżnia się jakością. Jednak nie oznacza to, że jest wolny od usterek. Większość z nich powstaje na skutek uszkodzeń mechanicznych (np. upadek z wysokości lub zalanie telefonu), natomiast inne to po prostu częste problemy wynikające z wad produkcyjnych lub intensywnego eksploatowania urządzenia. Poniżej kilka przykładów usterek z jakimi można się spotkać. 

Bateria

Jednym z popularnych problemów są kłopoty z baterią, telefony mogą się zbyt szybko nagrzewać co w efekcie wpływa na pracę baterii. Kiedyś problem ten był na tyle poważny, że  użytkownicy iPhone 5s mogli bezpłatnie wymienić urządzenie na nowe. 

Pojedyncze moduły

Jak w każdym innym smartfonie tak samo też i w iPhonie na wskutek intensywnej eksploatacji pojawiają się problemy z wybranymi modułami. Stosunkowo częstym problemem jest zniekształcony dźwięk. Ponadto, można się spotkać z uszkodzoną kamerą, wejściem słuchawkowym typu Jack oraz uszkodzonym przyciskiem Home. 

Pozostałe problemy

iPhone 7 miał problem, który można określić jako zapętlanie się podczas restartowania, ponadto użytkownicy tego telefonu wymieniają takie przypadłości jak słyszalny procesor podczas intensywnej pracy oraz kłopoty podczas łączenia się z siecią komórkową. W przypadku iPhone 8 typowa usterka to rozszczelnienie obudowy podczas ładowania co zostało uznane za typową wadę fabryczną. Z kolei użytkownicy najnowszego iPhone X, mogą skarżyć się na różnorodne problemy z wyświetlaczem (np. słabo reagujący dotyk lub zielona linia po jednej stronie wyświetlacza).

Większość opisanych powyżej usterek jest jak najbardziej możliwa do naprawienia. W tym celu należy skontaktować się z kompetentnym serwisem telefonów. Najlepiej takim który specjalizuje się w naprawach iPhone (np. serwis iphone poznan). Naprawienie usterki w telefonie marki Apple wymaga znajomości systemu iOS oraz charakterystyki modułów z jakich składa się naprawiany smartfon.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne