Ekran diodowy

Poszukując nośnika reklamy o szerokim polu oddziaływania na odbiorców należy zwrócić uwagę na jego transparentność, rozmiary oraz wizualną atrakcyjność. Zdarza się jednak niekiedy, iż jego instalacja na elewacji budynku jest z różnych przyczyn niemożliwa. Stwarza to dodatkowe utrudnienia na drodze realizacji polityki promocyjnej firmy i może stanowić istotną przeszkodę w pozyskiwaniu klientów. Niezwykle korzystnym rozwiązaniem jest takiej sytuacji ekran diodowy wolnostojący, będący przykładem konstrukcji niezwiązanej trwale z gruntem, z zarazem rozszerzającej możliwości w zakresie sytuowania reklamy w najbardziej optymalnej lokalizacji.

Najlepszy wybór

Firma Flexvision zajmuje się produkcją i montażem wolnostojących ekranów diodowych, których właściwości techniczne i estetyczne spełniają najwyższe standardy jakościowe. Do największych korzyści wynikających z zainwestowania w ten rodzaj reklamy zalicza się wysoką elastyczność w dostosowaniu wysokości i kąta nachylenia nośnika, możliwość zdalnego zarządzania oraz zastosowania czujnika światła odpowiadającego za regulację poziomu jasności oświetlenia. Właściwości te odgrywają znaczącą rolę we właściwej ekspozycji reklamy a tym samym stanowią podstawę dla pozyskania większego grona klientów.

Najwyższa jakość

Ekrany diodowe wolnostojące wykonywane przez firmę Flexvision odznaczają się najlepszymi parametrami technicznymi oraz estetycznym wyrafinowaniem, Dzięki wykorzystaniu technologii LED reklama jest dobrze oświetlona a tym samym lepiej widoczna dla przechodniów oraz kierowców. Niezwykle ważną cechą diod LED jest ich odporność na działanie warunków atmosferycznych przez co niezależnie od panującej pogody, włączając w to zarówno jaskrawe światło słoneczne jak również opady deszczu czy śniegu, świecą one niezmiennie pełnym blaskiem.

Niezawodna obsługa klienta

Zespół pracowniczy firmy Flexvision zapewnia wsparcie przy wyborze sprzętu dzieląc się swoją wiedzą oraz doświadczeniem z zakresu właściwości nośników reklamy, dopasowując przy tym dany ekran diodowy wolnostojący do wymagań i preferencji klienta. Firma świadczy również usługi serwisowe, obejmujące przykładowo wymianę poszczególnych części konstrukcji oraz pomoc przy montażu.

Ekran diodowy wolnostojący to doskonały sposób na trafienie do szerokiego grona odbiorców a tym samym doskonałą reklamę swojej firmy.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne