Manicure i pedicure w jednym – szybkie umawianie na wizyty

0
536

Lato to czas, gdy kobiety szczególnie chętnie umawiają się na zabiegi typu manicure i pedicure. Jednak z powodu braku czasu, szybkiego trybu życia, często proszą o wizyty połączone aby w jednym czasie udało się wykonać zarówno zabieg na stopy jak i na dłonie. Takie rozwiązanie jest sporym udogodnieniem dla klientem i coraz więcej salonów w branży respektuje taką możliwość. Zanim jednak zdecydujemy się na dodanie usług łączonych do naszej oferty, warto przemyśleć jak będziemy je zapisywali i planowali. W tej sytuacji z pomocą przychodzi nowoczesne narzędzie wspierające pracę salonów beauty.

Kilka usług na jednej wizycie

Miękkie zadbane stopy, dłonie i paznokcie to ambitne wyzwanie jak na jedną wizytę. Jednak to klientki poniekąd dyktują trendy. Aby im sprostać należy podejść do tego elastycznie i warto dodatkowo skorzystać z nowoczesnych narzędzi, takich jak funkcjonalny kalendarz dla salonu.

Wspomniana aplikacja z ogromnym zaangażowaniem wspiera duże, jak i małe salony piękności w skutecznym zwiększaniu zasięgu działania, bazy klientów oraz efektywności zarządzania biznesem. Dzięki temu rozwiązaniu kalendarz Twojego salonu już nigdy nie będzie świecił pustkami, a do tego pomieści wiele wizyt łączonych. Twoi potencjalni klienci nie muszą czekać na określone godziny, aby dokonać rezerwacji. Wszystko, co muszą zrobić, to otworzyć witrynę, wybrać dzień i godzinę, na którą chcą mieć rezerwację, i to wszystko. 

Łatwiejsze umawianie wizyt z kalendarzem online

Darmowy program do gabinetu kosmetycznego, to usprawnienie dzięki któremu możesz tylko zyskać! Prowadzenie kalendarza, magazynu, sprzedaży, zarządzanie i wiele więcej – to wszystko będziesz miała w jednym miejscu. System rezerwacji online oszczędza dużo czasu, ponieważ nie musisz wykonywać niczego ręcznie. Możesz śledzić swoje rezerwacje, wysyłać regularne wiadomości SMS, a co najważniejsze, możesz dostosować system rezerwacji w zależności od dostępności. Jeśli chcesz zdominować konkurencję, nadszedł czas, aby zaznaczyć swoją obecność.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.