Strona głównaUncategorizedManicure i pedicure w jednym - szybkie umawianie na wizyty

Manicure i pedicure w jednym – szybkie umawianie na wizyty

Lato to czas, gdy kobiety szczególnie chętnie umawiają się na zabiegi typu manicure i pedicure. Jednak z powodu braku czasu, szybkiego trybu życia, często proszą o wizyty połączone aby w jednym czasie udało się wykonać zarówno zabieg na stopy jak i na dłonie. Takie rozwiązanie jest sporym udogodnieniem dla klientem i coraz więcej salonów w branży respektuje taką możliwość. Zanim jednak zdecydujemy się na dodanie usług łączonych do naszej oferty, warto przemyśleć jak będziemy je zapisywali i planowali. W tej sytuacji z pomocą przychodzi nowoczesne narzędzie wspierające pracę salonów beauty.

Kilka usług na jednej wizycie

Miękkie zadbane stopy, dłonie i paznokcie to ambitne wyzwanie jak na jedną wizytę. Jednak to klientki poniekąd dyktują trendy. Aby im sprostać należy podejść do tego elastycznie i warto dodatkowo skorzystać z nowoczesnych narzędzi, takich jak funkcjonalny kalendarz dla salonu.

Wspomniana aplikacja z ogromnym zaangażowaniem wspiera duże, jak i małe salony piękności w skutecznym zwiększaniu zasięgu działania, bazy klientów oraz efektywności zarządzania biznesem. Dzięki temu rozwiązaniu kalendarz Twojego salonu już nigdy nie będzie świecił pustkami, a do tego pomieści wiele wizyt łączonych. Twoi potencjalni klienci nie muszą czekać na określone godziny, aby dokonać rezerwacji. Wszystko, co muszą zrobić, to otworzyć witrynę, wybrać dzień i godzinę, na którą chcą mieć rezerwację, i to wszystko. 

Łatwiejsze umawianie wizyt z kalendarzem online

Darmowy program do gabinetu kosmetycznego, to usprawnienie dzięki któremu możesz tylko zyskać! Prowadzenie kalendarza, magazynu, sprzedaży, zarządzanie i wiele więcej – to wszystko będziesz miała w jednym miejscu. System rezerwacji online oszczędza dużo czasu, ponieważ nie musisz wykonywać niczego ręcznie. Możesz śledzić swoje rezerwacje, wysyłać regularne wiadomości SMS, a co najważniejsze, możesz dostosować system rezerwacji w zależności od dostępności. Jeśli chcesz zdominować konkurencję, nadszedł czas, aby zaznaczyć swoją obecność.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne