Strona głównaUncategorizedTypy bukmacherskie - sposób na pewną wygraną

Typy bukmacherskie – sposób na pewną wygraną

Typy bukmacherskie są to specjalistyczne analizy ekspertów, które mają nam pomóc w przypadku pojęcia decyzji, na jaką drużynę postawić swój kupon, aby wygrać.  Niemniej jednak z tymi typami to bywa różnie. W zależności od tego, z jakich źródeł korzystamy, różne będą opinie i porady.  Zacznijmy jednak od podstaw, czyli od tego, że typy bukmacherskie można podzielić na dwa główne rodzaje, tj. typy darmowe oraz płatne.  Oczywiście wcale nie oznacza to, że jeśli zapłacimy za wytypowanie drużyny, to nam się to opłaci, gdyż nikt nigdy nie daje gwarancji zarobku.  Co więcej, nie dajmy się oszukać.

Przykładowo Facebook, kompletnie nie jest miejscem na to, aby szukać odpowiednich typów, gdyż w większości sytuacji, te specjalne grupy zrzeszające  fanów,  będą  scamem, zaś typy będą sprzedawali oszuści chcący po prostu na nas zarobić.  Jeżeli więc u nich nie kupimy nic, to już zwiększymy swoją szansę na to, że nie stracimy bezsensownie pieniędzy.  Dlatego też Facebooku odpada i o wiele lepiej skorzystać z serwisu, typu: Blockapps czy też Betrush, gdyż da nam mamy pewność, że typy pochodzą od ludzi, którzy się znają na sporcie.  Oczywiście różnica między nimi jest podstawowa. W przypadku płatnej wersji dostajemy bardziej dokładne analizy i znacznie łatwiejszą drogę, aby samemu postanowić, na co postawić. Te darmowe będą wymagały o nas nieco więcej pracy. Niemniej jednak wcale nie jest niemożliwe wygranie, gdyż przy odpowiednim samozaparcie każdy z nas również może odnaleźć interesujące kombinacje, które pozwolą wygrać pieniądze.  Jeżeli więc chcemy samodzielnie poszukać ciekawych typów, warto wejść na strony takie jak:

  • txodds
  • tipgin
  • Leaguelane
  • Gunnersguide

źródło: blog bukmacherski

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne