Strona głównaUncategorizedJak szybko i tanio zmodyfikować wygląd smartfona?

Jak szybko i tanio zmodyfikować wygląd smartfona?

Jeśli oryginalny wygląd telefonu już Ci się znudził, nic nie stoi na przeszkodzie, by go nieco zmodyfikować. Najprostszym na to sposobem jest zakup dedykowanego pokrowca. W takich sklepach jak caseroom.pl możesz zamówić przystępny cenowo pokrowiec sylikonowy, który ozdobisz samodzielnie wybraną grafiką lub własnoręcznie wykonanym zdjęciem. Usługa nadruku jest wyjątkowo tania, a zapewnia możliwość stworzenia niepowtarzalnej obudowy, która radykalnie odmieni wygląd każdego telefonu.

Jaki pokrowiec wybrać?

Do wykonywania kolorowych nadruków najlepiej nadają się pokrowce sylikonowe. W sprzedaży znajdziesz również dostępne w różnokolorowych wersjach nakładki plastikowe, designerskie pokrowce uzupełnione drewnem, eleganckie pokrowce skórzane czy super cienkie etui ochronne z poliwęglanu, które dla zwiększenia poziomu bezpieczeństwa codziennego użytkowania telefonu, w wersjach pancernych często uzupełniane są amortyzującymi wstrząsy wkładkami z elastycznego tworzywa TPU. Niezależnie od tego, jaki model pokrowca wybierzesz, każdy w pewnym stopniu zmodyfikuje oryginalny wygląd telefonu. Największe pole manewru zapewniają jednak etui sylikonowe, które za pośrednictwem takich sklepów jak caseroom.pl można dodatkowo uzupełnić kolorowym nadrukiem.

Projektowanie etui ze zdjęcia

Gdy zdecydujesz się na przygotowanie niepowtarzalnego etui z własnoręcznie wykonanego zdjęcia, wystarczy skorzystać z oferty firmy świadczącej usługi nadruku fotografii na pokrowcach. Przykładem może być wspomniany wcześniej internetowy sklep https://caseroom.pl z akcesoriami ochronnymi do telefonów. Sklep sprzedaje różnorodne etui sylikonowe, które można poddać daleko idącej personalizacji. Można skorzystać z gotowego katalogu grafik lub wgrać własną fotografię. Powierzchnię pokrowca można ozdobić pojedynczym zdjęciem, rozciągając je na całości etui (zdjęcie zostanie automatycznie wyskalowane do rozmiaru pokrowca) lub kilkoma zdjęciami, tworząc w ten sposób niepowtarzalną mozaikę. Tak zaprojektowany nadruk można dodatkowo uzupełnić krótkim, okolicznościowym testem.

Zakup kolorowego etui to jeden z najtańszych i najprostszych sposobów na modyfikację wyglądu smartfona. Co warte podkreślenia, taka zmiana nie jest trwała, bo etui zawsze możemy zdjąć z telefonu, przywracając urządzeniu oryginalny wygląd. Jeśli zależy nam na wyraźnym odróżnieniu smartfona od innych telefonów tej samej serii, najłatwiejszym na to sposobem jest inwestycja w niedrogie etui sylikonowe z nadrukowanym na nim zdjęciem. Przygotowanie takiego case jest wyjątkowo tanie i proste.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne