Strona głównaTechnologieAllegro Paczka w Ruchu – rozwiązanie, które niesie za sobą wiele korzyści

Allegro Paczka w Ruchu – rozwiązanie, które niesie za sobą wiele korzyści

Korzystając z platformy Allegro zapewne nie raz, zastanawiałeś się jak sprawić, by obsługa Twojego konta stała się prostsza i nie pożerała tyle cennego czasu.

Jest na to jednak bardzo dobre rozwiązanie. Wystarczy skorzystać z nowoczesnej propozycji, jaką jest kompleksowa platforma modułowa ErpBox. Z jej pomocą bez trudu wykonasz integrację Allegro Paczka w Ruchu i dzięki niej zautomatyzujesz swój proces sprzedaży. Co zaowocuje z całą pewnością zwiększeniem wydajności. A to z kolei przyczyni się chociażby do zwiększenia obrotu firmy.

ErpBox – rozwiązanie, które zadziwia swoją funkcjonalnością

Posiadając swój sklep internetowy na platformie sprzedażowej Allegro, zapewne wiesz, jak ważne jest by Twoi Klienci mieli wybór opcji dostawy. Jedną z nich może być tak popularne w dzisiejszych czasach rozwiązanie – Paczka w Ruchu, która pozwala zarówno na nadawanie, jak i odbieranie przesyłek w kioskach Ruchu. Rozbudowana sieć placówek zlokalizowanych w całej Polsce pozwala na dużą dowolność. Integracja kanałów sprzedaży Allegro Paczka w Ruchu to jedna z funkcjonalności, jakie posiada modułowa platforma do zarządzania sprzedażą internetową ErpBox. Dzięki temu obsługa Twoich zamówień stanie się prosta jak nigdy dotąd.

Czy warto skorzystać z integracji Allegro Paczka w Ruchu?

Zastanawiasz się, czy warto? Decydując się na ten rodzaj integracji zyskujesz przede wszystkim:

  • automatyczne zamawianie kuriera;
  • nadawanie i wysyłanie produktów;
  • automatyczne generowanie listów przewozowych;
  • tworzenie listy przesyłek wysłanych;
  • protokoły odbioru;
  • automatyczne tworzenie dokumentów zbiorczych i inne.

Nie czekaj sam sprawdź ErpBox

Nie czekaj więc. Sam sprawdź możliwości, jakie niesie za sobą wykorzystywanie platformy ErpBox. Jeśli chcesz, by sprzedaż i realizacja zamówień przebiegały bezproblemowo i skutecznie to jest dobry wybór. Dzięki automatyzacji procesu nadawania i wysyłki paczek odczuwasz wymierne oszczędności czasu, jak również zauważasz zwiększoną wydajność sklepu. Zarządzanie staje się niezwykle przyjemne. A Ty masz czas na to, by skupić się na rzeczach ważnych, które będą niosły za sobą korzyści i rozwój dla firmy. To naprawdę się opłaca, skorzystaj z tych możliwości już teraz – nie ma sensu czekać aż zrobi to konkurencja!

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne